Ми відкриємо для Вас Світ знань!

 Звіт

про проведення І ( шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  у 2018-2019н.р.

Предмет

Всього учасників

З них класи

З них

5

6

7

8

9

10

11

І

ІІ

ІІІ

1

Укр. мова і література

66

 

13

17

11

9

9

7

7

10

12

2

Математика

149

25

47

33

28

1

10

5

6

19

48

3

Історія

31

 

 

 

6

7

8

10

8

4

4

4

Рос. мова та література

24

 

 

 

6

9

5

4

4

6

4

5

Англійська мова

105

 

 

32

28

25

14

6

7

6

10

6

Правознавство

29

 

 

 

 

14

8

7

6

5

4

7

Біологія

158

 

 

 

53

42

50

13

7

10

25

8

Астрономія

6

 

 

 

 

 

1

5

1

1

1

9

Фізика

40

 

 

18

4

5

7

6

5

7

9

10

Хімія

87

 

 

 

50

23

1

13

9

7

9

11

Географія

30

 

 

10

11

3

3

3

8

10

5

12

Трудове навчання

19

 

 

 

8

11

 

 

3

2

2

13

Інформаційні технології

4

 

 

 

 

3

1

 

1

1

 

14

Фізична культура

11

 

 

 

 

3

8

 

2

3

1

15

Інформатика

3

 

 

 

 

1

1

1

 

2

 

16

Екологія

15

 

 

 

 

3

6

6

4

5

3

17

Німецька мова

50

 

 

19

8

7

10

6

7

5

10

18

Французька мова

49

 

 

16

10

10

10

3

7

6

5

19

Психологія

36

 

 

 

2

18

10

6

4

10

4

20

Знавці Біблії

8

1

1

0

3

1

1

1

3

3

2

21

Економіка

27

 

 

 

 

 

1

26

4

3

2

Всього

947

26

61

145

228

195

164

128

103

125

160

 

Звіт

про проведення в Запорізькій гімназії №6 Запорізької міської ради

І (шкільного) етапу ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка у 2018 – 2019н.р.

 

Класи

 

з них:

Всього

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Інші місця

учасників

І місце

 

 

 

2

5

2

1

2

1

2

6

6

 

2

1

3

7

6

 

 

1

2

8

3

 

 

 

1

9

1

 

 

1

3

10

4

1

1

1

1

11

4

2

5

5

14

 Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіади з фізики

Зінченко Анна

8-Б

ІІм

Завидовська Н.В.

Холодков Гліб

11-Б

ІІм

Завидовська Н.В.

Андреєв Микита

7-В

ІІІм

Троценко Н.В.

Прєснякова Анастасія

9-А

ІІІм

Завидовська Н.В.

Кірносенко Юлія

9-Б

ІІІм

Завидовська Н.В.

Морщавка Андрій

11-Б

ІІІм

Завидовська Н.В.

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіади з фізкультури

Попова Ольга

10-Б

І м.

Миленька З.А.

Петрушенко Іван

10-Б

ІІ м.

Солонський С.І.

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіади з трудового навчання

Дегтярьов Олексій

8-Б

Ім.

Душейко М.І.

Коробка Марія

9-А

ІІм.

Дегтярьова Н.М.

Котлярова Яна

9-А

ІІІм.

Дегтярьова Н.М.

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіади з англійської мови

Залевська Ольга

9-А

Ім.

Свириденко О.М.

Бордюг Варвара

9-А

Ім.

Свириденко О.М.

Фанкєєва Грейс

10-Б

Ім.

Андрієвська Е.А.

Прєснякова Анастасія

9-А

ІІм.

Свириденко О.М.

Бондаренко Аліна

10-Б

ІІм.

Простолюдова О.В.

Штепа Анастасія

10-Б

ІІм.

Андрієвська Е.А.

Тритяченко Аліса

8-А

ІІІм

Простолюдова О.В.

Матвєйченко Марія

8-А

ІІІм

Простолюдова О.В.

Марченко Владислав

10-Б

ІІІм

Простолюдова О.В.

Римарь Альона

11-А

ІІІм

Міфтахова Л.Г.

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіади з географії

Холодков Гліб

11-Б

Ім

Григоровська Е.О.

Курило Анна

11-Б

ІІм

Григоровська Е.О.

Зінченко Анна

8-Б

ІІм

Григоровська Е.О.

Приступа Дмитро

11-Б

ІІІм

Григоровська Е.О.

Фанкєєва Грейс

10-Б

ІІІм

Григоровська Е.О.

Скрипник Аліна

9-Б

ІІІм

Григоровська Е.О.

Арданович Марина

9-А

ІІІм

Григоровська Е.О.

Нескородов Данило

10-Б

ІІІм

Григоровська Е.О.

Кірносенко Юлія

9-Б

ІІІм

Григоровська Е.О.

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіади з французької мови

Матвєйченко Марія

8-А

Ім.

Матвєєва А.С.

Роєва Марія

9-А

ІІм.

Матвєєва А.С.

Головченко Антон

10-Б

ІІм.

Матвєєва А.С.

Тритяченко Аліса

8-А

ІІІм.

Матвєєва А.С.

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіади з інформаційних технологій

Верепа Денис

9-А

ІІм.

Доля О.В.

Фанкєєва Грейс

10-Б

ІІІм.

Щеголеватих О.Д.

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіади з екології

Задорожня Софія

11-Б

Ім.

Божко Н.А.

Андрієвська Софія

11-Б

Ім.

Божко Н.А.

Афенко Артур

10-А

ІІм.

Божко Н.А.

Тищенко Антон

11-Б

ІІм.

Божко Н.А.

Тютюнник Юлія

11-Б

ІІм.

Божко Н.А.

Кірносенко Юлія

9-Б

ІІІм.

Божко Н.А.

Кіт Таміла

10-А

ІІІм.

Божко Н.А.

Тютюнник Марина

11-Б

ІІІм.

Божко Н.А.

Гришина Анастасія

11-Б

ІІІм.

Божко Н.А.

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіади з математики

Кисільова Дарія

6-В

Ім.

Фідрік О.І.

Комар Ксенія

6-А

ІІм.

Свиридова Н.В.

Родін Руслан

11-Б

ІІм.

Фідрік О.І.

Безруков Іван

6-В

ІІІм.

Фідрік О.І.

Заїка Єлизавета

6-А

ІІІм.

Свиридова Н.В.

Пасічник Павло

6-А

ІІІм.

Свиридова Н.В.

Потапова Поліна

7-А

ІІІм.

Свиридова Н.В.

Маловічко Євгенія

8-Б

ІІІм.

Пономаренко Н.А.

Маловічко Влада

8-Б

ІІІм.

Пономаренко Н.А.

Зінченко Анна

8-Б

ІІІм.

Пономаренко Н.А.

Холодков Гліб

11-Б

ІІІм.

Фідрік О.І.

Морщавка Андрій

11-Б

ІІІм.

 

Фідрік О.І.

2 сторінка >>

 

Останні новини