Нормативні документи

Урядова телефонна "гаряча лінія"

Ознайомитися з нормативними документами можна за наступним посиланням на офіційний сайт Міністерства oсвіти і науки України: mon.gov.ua

• *** Інформація для  батьків майбутніх першокласників - перейти
  • Відповідно до наказу МОН України від 16.04 2018року №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» з 08.05.2018 розпочинається прийом документів майбутніх першокласників.
    Територія обслуговування, яка закріплена за Запорізькою гімназією № 6 Запорізької міської ради Запорізької області (1 клас) згідно з Додатком № 2 Рішення виконавчого комітету №184 від 20.04.2018. Дата оприлюднення 27.04.2018:
    вул. Європейська 9, 11, 11а, 15, 17, 19, 21;
    вул. Олімпійська 1, 4, 6, 8, 10, 12;
    вул. Чумаченка 23, 23а, 23б, 23в, 25, 25а, 25б, 27, 29, 31.

Кількість перших класів : 2 класи
    Кількість учнів в кожному класі: 30 учнів

Заява подається одним з батьків особисто з пред явленням документа,що посвідчує особу заявника.

До заяви додаються:
    1) копія свідоцтва про народження дитини;
    2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року №682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року №794/18089;
    У випадку подання копій документів, передбачених пунктом №2, оригінали мають бути надані до 31.08.2018р. (до видання наказу про зарахування)

Графік прийому документів: Понеділок, вівторок, п’ятниця з 09.00 до 12.00 (кабінет №21)
  • *** Про організацію харчування у 2017-2018р.
  • *** Інформація про порядок проведення медичних оглядів учнів Запорізької гімназії №6.
  • *** Рекомендації щодо профілактики суїцидальних тенденцій серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів

• ***Додатково - дільничний офіцер поліції сектору превенції  по гімназії №6

Витяг з розпорядження голови Запорізької облдержадміністрації від 22.05.2017 №237 «Про затвердження  Порядку направлення дітей, які потребують особливої уваги та підтримки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку»

3.6. Забезпечити першочергову організацію повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а саме: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, дітей, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту, дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, дітей-інвалідів.

Червень-серпень 2017

Витяг з наказу  Запорізької міської ради ТВО  Комунарського району від 30.05.2017 №260 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій», щодо оформлення відповідних документів

4.5. Інформувати батьків (або інших законних представників) про те, що для  направлення до позаміських дитячих закладів відпочинку та оздоровлення  діти повинні пройти медичний огляд та надати «Медичну довідку на дитину,  яка від’їжджає в дитячий заклад оздоровлення та відпочинку» (форма первинної облікової документації №079/о, яка затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29 травня 2013 року №435, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17 червня 2013 року за №990/23522).

До відправлення   дітей на  кожну зміну

4.7. … що дитина має право на безоплатне та пільгове забезпечення за рахунок коштів державного бюджету путівкою до дитячого закладу оздоровлення один раз на рік за умови, що така путівка не надавалась їй у поточному році за рахунок коштів місцевих бюджетів (відповідно до п.7 Порядку направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 №734 зі змінами та доповненнями) шляхом їх своєчасного  інформування на батьківських зборах, розміщення інформації на сайтах навчальних закладів, інформаційних стендах.

Державні стандарти:

Закони України:

"Про освіту"

"Про загальну середню освіту"

"О коррупции"Про благодійництво та благодійні організації (Про засади запобігання і протидії корупції) (ссылка на сайт Верховної Ради України)

Про благодійництво та благодійні організації

Про доступ до публічної інформації

Про інформацію

Приказ Запорожской гимназии №6 от 28.11.2016 №465  " Про заходи щодо запобігання проявам корупції в гімназії №6"

Додаток до Наказу от 28.11.2016 №465  " Про заходи щодо запобігання проявам корупції в гімназії №6" "План заходів щодо профілактики корупційних діянь у гімназії №6"

Укази Президента України:

"Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні"