Буктрейлери. 9Б

Другий рік поспіль учні 9-Б класу Запорізької гімназії №6 допомагають мені, учителю української мови та літератури, боротися з читацькою байдужістю молодого покоління.

Сьогодні на уроці літератури ми дійшли згоди, що вирішувати життєві проблеми допомагає і книжка. Саме тут можна знайти підказку, як вийти зі складної ситуації. Головне – залучити молодь до читання. Задля реалізації цієї мети учні 9-Б класу створюють буктрейлери – рекламні ролики до програмних творів, мотиватори до читання. Чудово організований підхід до реалізації діяльнісного підходу у навчанні дає змогу якісно формувати ключові компетентності.

Сьогодні ж на уроці учні вчилися аналізувати створені буктрейлери, визначаючи найбільш вдалі аспекти і коректно вказуючи на недоліки. Аналіз, самоаналіз та оцінювання давав змогу дітям удосконалювати свої роботи, виходити на найвищий рівень майстерності. А я маю змогу поділитися наробками з колегами, допомагати їм залучати учнів до читацької діяльності.

Буктрейлер Бойченко

Буктрейлер Егеїда