Конференція з англійської мови

Вчитель англійської мови, Свириденко О. М., приймала участь у конференції випускників американських освітніх програм TEA /E-Teacher "Натхненні та вмотивовані вчителі Нової української школи," що відбулась 15 листопада 2018 в м.Одесі.

Під час роботи мало місце обговорення актуальних питань методики викладання англійської мови та організації заходів не тільки для учнів, але й для професійного розвитку колег – вчителів англійської мови на місцях. Теми конференції сприяють підвищенню фахової майстерності та самоосвіти  і розвивають  навички, необхідні для організації у подальшому мотивуючих творчих майстерень для вчителів гімназії. Участь у конференції стала також чудовою нагодою розповісти про власний досвід, поділитися новими ідеями та налагодити подальшу співпрацю.

21 11 2018 Разместил: admin